Výlet 6. třídy – Olomouc

S žáky 6. třídy jsme se ve středu 13. června vydali na výlet do Olomouce. Ráno nás uvítalo deštěm, a tak jsme jen doufali, že nebude pršet celý den. To se nám splnilo už v Prostějově při čekání na vlak. V Olomouci jsme se nejprve vydali do lanového centra. Lezení na vysokých překážkách se většině dařilo, těm nejšikovnějším se povedlo zdolat i speciální překážky pro dvojice. Za odměnu nás instruktorky vzaly na nejlepší aktrakci, kterou lanové centrum má: obrovskou houpačku. Každou dvojici připoutaly do houpačky, kterou speciální naviják vytáhl do výšky asi 10 metrů a pak spustil. Byl to adrenalinový zážitek, na který jen tak nikdo nezapomene. Po lanovém centru jsme se přesunuli do Laser Arény, kde jsme si rozdělení do dvou týmů užili dvě laserové bitvy. Potom jsme se už věnovali jen poznávání krás Olomouce, a to i z ptačí perspektivy po výstupu na vyhlídkovou věž u kostela svatého Mořice. Výlet byl bezvadný a všichni jsme si ho užili! Fotky zde. JV