Vyhodnocení soutěže WOCABEE

        I v druhém pololetí se žáci 3. až 6. třídy účastnili soutěže s aplikací WOCABEE, která slouží k procvičování slovní zásoby.

        Soutěžili pouze dobrovolní zájemci, ale přesto byl boj o první místa nelítostný. Ve třetí třídě se umístila na třetím místě Karolínka Slaná, na 2. místě Maruška Hanáková a absolutní vítězkou se stala Dianka Černochová. Ve čtvrté třídě bodovala na 3.místě Julie Hejduková, na druhém místě se umístil Šimon Bárek a první příčku vybojoval Antonín Hanák. V páté třídě se na 3. místě umístila Sabinka Filoušová, na 2. místě Jarda Chlup a absolutní vítězkou na počet bodů ve všech třídách se stala Markétka Hebelková. V šesté třídě pak na třetím místě bodoval Daniel Přikryl, 2. místo obsadil Lukáš Bárek a první místo patřilo Adélce Sehnalové.

         Všem zúčastněným gratulujeme a přejeme hodně sil do dalších soutěží. Radka Přibylová