Turnaj ve vybíjené

Dne 20.4.2023 jsme se s vybranými žáky 4. a 5. třídy zúčastnili turnaje ve vybíjené v Blansku. Konkurence byla opravdu velká, jelikož se v letošním roce přihlásilo neočekávaných 12 škol a místo konání se muselo přesouvat do větší haly. Hned po příjezdu si děti všimly velkého množství diváků v hale, které vyvolalo mírnou nervozitu a nesoustředěnost pro hru. V naší skupině jsme se utkali se ZŠ Dvorská Blansko, Náměstí 9. května Boskovice a Slovákova Boskovice. Bohužel se nám nepodařilo přehrát ani jednu z těchto velkých škol a nepostoupili jsme do dalších kol. I přes to jsme si užili příjemné a zábavné dopoledne, máme spoustu skvělých zážitků a nabyli jsme důležité zkušenosti pro další soutěže. Všem účastníkům velmi děkuji za snahu a vynaložené úsilí.

Foto ZDE. MB