T-mobile školní běh

Ve středu 20.června u příležitosti světového olympijského dne proběhl i na naší škole Olympijský běh. Kategorii mladších dívek (1. a 2. třída) opět ovládla Míša Roudná, na druhém místě se umístila Silva Dudková a na třetím Ella Sošková. V kategorii mladších chlapců zvítězil David Pavlů, následovaný Davidem Martínkem a Vítkem Dokoupilem. Kategorie starších dívek měla jasné favoritky a stupně vítězů nebyly žádné překvapení: první Eliška Hanáková, druhá Natálie Jelínková a třetí Kačka Jelínková. Zato v kategorii starších chlapců se za prvním Michalem Hudcem prosadil jeden z nejmladších závodníků kategorie, Tomáš Jelínek. Třetí místo pak v cílové rovince vybojoval Richard Černoch.

Každý běžec získal od sponzorů Corny tyčinku a pamětní list s medailí, protože „není důležité vyhrát, ale zúčastnit se“, vítězové pak drobné odměny. Děkuji všem žákům za nadšení a energii, se kterou se závodu účastnili! Fotky zde. JV