Sponzorský dar – ZOO Zlín

Prostřednictvím společnosti Naja s.r.o., která se v letošním roce podílela na odvozu nasbíraného starého papíru, jsme se rozhodli věnovat sponzorský dar zoologické zahradě Zlín-Lešná.

V zoo žije momentálně  více než 1300 zvířat a všechna čekají na svého sponzora. Vybrali jsme 5 druhů a  žáci ze všech tříd hlasovali, které zvíře by rádi podpořili. Vítězem hlasování byla bezkonkurenčně surikata.

Jako výraz poděkování jsme získali speciální balíček, ve kterém jsme obdrželi informace o sponzorovaném zvířeti, jeho barevnou fotografii, propagační materiály a sponzorskou samolepku. Dále pak máme možnost zdarma navštívit Zoo Zlín se skupinou 30 dětí a absolvovat bezplatně výukový program dle našeho výběru. Navíc jsme se žáky pozváni na ,,Den sponzorů“, který se bude konat na podzim roku 2019.

Ještě jednou děkujeme všem, kteří se i letos účastnili sběru starého papíru a přispěli tak spolu s námi na dobrou věc. ZJ