Soutěž v anglickém jazyce – školní kolo

Dne 5. 1. 2024 a 9. 1. 2024 proběhla soutěž v anglickém jazyce ve dvou kategoriích, první kategorie 6. a 7. třída a druhá kategorie byla 8. a 9. třída. Rozhodli jsme se testovat všechny 4 dovednosti, tj. poslech, čtení, psaní i mluvení. V pátek 5. 1. psali žáci test na první tři dovednosti a vždy tři žáci s nejlepšími výsledky postoupili k ústní části. Výsledky byly výborné, žáci mají výbornou úroveň poslechu i čtení. Jako úkol ve psaní měli napsat email, všichni jej napsali velmi hezky, na rozdíl od zpráv v chatu, psali v celých větách 🙂 , takže to dovedou a dokonce v angličtině 🙂

Na prvních třech místech v první kategorii se umístili – Viktorie Hejduková, Lukáš Bárek a Daniel Paseka, a chtěla bych zmínit výkon Patrika Trnečky, který sedmákům šlapal na paty.

Ve druhé kategorii se na prvních třech místech umístili Tereza Žilková, Jakub Žáček a Zdeněk Novák.

Soutěže se zúčastnilo 20 žáků, sobě navzájem byli motivující konkurencí. Všem žákům moc děkujeme za účast a odvahu. Foto zde.