Školní výlet 8. třídy- 26.6. -27.6.

Přes počáteční neshodu, kam se vlastně pojede, jsme zažili parádní výlet s osmou třídou. Vydali jsme se do Brna do Jump arény, kde jsme všemožně skákali a hopsali. Po takovém sportovním výkonu jsme se zašli občerstvit do Galerie Vaňkovka v centru Brna a pak vlakem zpět do Boskovic. A protože nám toho sportu bylo málo, šli jsme pěšky na Suchý, kde jsme fandili při zápase v malé kopané. Po návratu do školy nás čekal ale ještě další sportovní výkon, a to trénink na úterní zápas ve floorballu a přehazované. Někteří žáci dostáli svým slovům, že nebudou spát celou noc. Ráno jsme zašli na snídani do blízkého obchodu a už už  jsme se začali rozcvičovat na turnaj proti Benešovu, ve kterém byla úspěšnější děvčata, která vyhrála všechny zápasy. Za super zážitky a dobrou atmosféru děkuji všem žákům i paním učitelkám Trnečkové a Popelové. EK