Školní vánoční besídka

22. 12. 2016 proběhla v Kulturním domě ve Žďárné školní vánoční besídka. Program si připravily děti všech tříd, od první až po devátou, pod vedením svých vyučujících. Široká veřejnost měla možnost zhlédnout pásma básniček, písniček, čertovský rej, pásmo o zimě, autorské básničky, anglickou pohádku, ale i několik velmi vtipných a povedených divadelních scének, ve kterých se hlavně starší žáci vyloženě vyžívali. Ve vánočně vyzdobeném sále kulturního domu odpolední program ukončilo hudební uskupení LUDÍKOVSKÁ SCHOLA několika vánočními koledami. Patří jim oprávněný dík nejen za hudební produkci, ale i za ozvučení celého programu. Vánoční besídka byla milým a příjemným zpestřením v předvánočním shonu a doufám, že přispěla k vytvoření příjemné vánoční atmosféry.foto zde Musilová L.