Škola v přírodě

Ve středu 13. června jsme se i přes deštivé ráno vydali na letošní školu v přírodě. Naší první zastávkou byla obec Veselice, kde jsme navštívili muzeum včelařství a rozhlednu. Po ubytování a oddechu následovalo odpoledne plné netradiční výuky zaměřené na přírodu.

Ve čtvrtek brzo ráno jsme zamířili do Punkevních jeskyní. Po zajímavé prohlídce a plavbě jeskyněmi nás čekal ještě výjezd na vrchol propasti Macocha. Čtvrteční odpoledne nám zpestřil výukový program Lesů ČR.

Páteční dopoledne patřilo netradiční a hravé výuce anglického jazyka. Tématem výuky byla opět příroda. Odpoledne nás čekala již jen zpateční cesta do Žďárné, která byla zpestřena různými úkoly a hledáním pokladu.

Děkuji všem pomocníkům a účastníkům za krásné tři dny. Foto z akce najdete ve fotogalerii. Ha