Recitační soutěž – školní kolo

Dne 27.2.2024 se uskutečnilo školní kolo recitační soutěže žáků první, druhé a třetí třídy. Všechny děti se na recitaci pilně připravovaly a výběr básní nenechaly náhodě. Během školního kola jsme slyšeli mnoho krásných básní. Porota nakonec vybrala nejúspěšnější recitátory, kteří byli oceněni drobnými cenami. V první třídě se na třetím místě umístila Ella Hebelková, na druhém místě Tomáš Přibyl a zvítězila Anička Veselá. Ve druhé třídě pak třetí příčku obsadila Markétka Hudcová, druhé místo patřilo Valince Konečné a první místo Aličce Procházkové. Ve třetí třídě pak na třetím místě skončila Isabella Chlupová, na druhém místě Nikol Paděrová a první místo obsadila Agáta Polívková.

        Všem zúčastněným gratulujeme a držíme pěsti všem, kteří pojedou reprezentovat školu do okresního kola v Lysicích. R.Přibylová