Prosba o pomoc

Vážení rodiče a občané! Jménem žáků 9. třídy bychom Vás rádi požádali o pomoc při realizaci našeho ekologického projektu – Čtení, pro radost i poučení. Jedná se o projekt, ve kterém zvelebíme nevyužívanou část školní chodby, kterou proměníme v útulný prostor s knihovničkou a sedačkou. Dále máme v plánu vytvořit čtecí budku na obecním úřadě pro spoluobčany, kam budete moci přinést nebo si zdarma odnést knihu. Jelikož se jedná o ekologický projekt, budeme se snažit UPcyklovat a znovu používat pro někoho již nepotřebné materiály.

Jak nás můžete podpořit: nevyužitým konferenčním stolkem (obdélník, cca 120 x 70 cm), pevné látky na podsedáky, polička na knihy (100 – 130 cm vysoká), staré dětské knihy, pomoc švadlenky s šitím podsedáků. Pokud budete ochotni nám darovat něco z výše uvedeného nebo nám pomoci s realizací, kontaktujte prosím paní učitelku Ježkovou na čísle 606 274 118 nebo přes Edupage. Děkujeme