Pasohlávky – výlet 9. třídy

Konečně nám situace dovolila uspořádat se žáky 9. ročníku delší výlet. V pondělí 5. 6. jsme vyrazili směr jižní Morava, cestou jsme se zastavili v Brně na únikové hře. Zahráli jsme si Paralelní vesmír, který se skládal ze dvou her – Magie a Technika. Hráči se rozdělili do dvou skupin a hráli v samostatných prostorách. Postupem hry se setkali v závěrečné místnosti, kde plnili stejný úkol. Z velkoměsta jsme zamířili na krásnou jižní Moravu. Bydleli jsme v kempu Merkur v Pasohlávkách, v samostatných bungalovech. Druhý den nás zlákala plavba lodí Munot po novomlýnské nádrži. Loď byla velice zajímavá svou historií. K večeru se žáci proměnili v kuchaře a ukázali svoje kulinářské umění. Třetí den nás už jen čekala cesta domů. Doufám, že si žáci z výletu odnesli mnoho zážitků, na které budou rádi vzpomínat. Pop