Olympiáda 1. tříd ve Velkých Opatovicích

Ve středu 24.5.2017 se žáci 1.třídy zúčastnili olympiády 1. tříd ve Velkých Opatovicích. Všichni jsme si zazávodili, prošli jsme se pohádkovým lesem a hlavně jsme si odvezli 5 medailí a 2 poháry. Všichni závodníci naší výpravy měli výborné výsledky. Nejlepší reprezentanti naší školy byli: Adéla Martínková a David Pavlů, kteří se umístili na nejvyšších příčkách vítězného žebříčku. David Pavlů získal dvě 3. místa a to ve skoku z místa a v běhu na 400 m, v atletickém čtyřboji se umístil na 2. místě. Adéla Martínková získal zlatou medaili v hodu kriketovým míčkem, v atletickém čtyřboji získala 3. místo. Celkové pořadí naší školy bylo 3. místo z 27 škol. Třešničkou na dortu bylo ocenění poroty za výtvarnou soutěž naší kolektivní práce. Všechny děti musím moc pochválit za vzornou reprezentaci naší školy. foto Polívková