Okresní přebor ve stolním tenisu- 3. místo

Ve čtvrtek 19. října se uskutečnil již poněkolikáté v naší hale okresní přebor základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií ve stolním tenisu. Hrálo se na sedmi stolech ve čtyřech kategoriích za řízení hlavního rozhodčího Pavla Voráče. Startovali žáci celkem 11 škol. Naši mladí sportovci obsadili všechny kategorie. Ve velké konkurenci dosáhly na pohár za třetí místo jen mladší žačky ve složení Eliška Hanáková, René Kavanová, náhradnicí byla Andrea Janků. Dále nás reprezentovali mezi staršími dívkami Viktorie Písaříková a Silvie Sychrová, v mladších chlapcích Richard Černoch, Jan Polívka a Jáchym Páral, ve starších Ondřej Kavan, Jakub Sedlák a Michal Hudec. Hlavním organizátorem byl Bohumil Hlaváček, kterému vydatně pomohli zejména žáci 9. třídy, kteří dělali rozhodčí na stolech a zapisovatele. Za jejich práci jím přísluší velký dík. Fotky zde. BH