Okresní finále ve stolním tenisu

V úterý 23. října proběhlo v naší škole už tradičně okresní finále ve stolním tenisu. Letos se jej zúčastnilo neuvěřitelných 30 týmů. Znamenalo to především velkou práci pro naše rozhodčí, žáky 9. třídy, kteří se ale k tomuto úkolu postavili velmi zodpovědně a počítali body téměř bez přestávky 7 hodin. Patří jim za to velké poděkování.

Naši školu v kategorii mladších žákyň reprezentovaly sestry Eliška a Anička Hanákovy. Podaly výborný výkon a získaly krásné 2. místo, když se jejich jedinými přemožitelkami staly žákyně ze ZŠ Černá Hora. Na třetím místě skončily dívky ze ZŠ TGM Blansko.

Další zastoupení jsme měli v kategorii starších žáků. Naše družstvo (Jan Polívka, Josef Kočvara, Jakub Sedlák) v nejvíce obsazené kategorii nepostoupilo ze základní skupiny, ale všichni podali maximální výkon a zaslouží si uznání. Vítězem se nakonec stali studenti z Gymnázia Rájec.

Další boje probíhaly bez účasti našich žáků. Kategorii mladších žáků nakonec ovládl tým ze ZŠ Knínice a kategorii starších dívek dvojice žákyň ze ZŠ Sloup.

Všem zúčastněným děkuji za nasazení a našim finalistkám gratulujeme! Foto zde. JV