Noc s pohádkou 2017

Naše škola byla v noci z pátku 24. 3. na sobotu 25. 3. 2017 plná dětí. Děti poznávaly školu trochu jinak, než jen ze školních lavic. Strávili jsme zajímavý večer (a částečně i noc) plněním úkolů, čtením pohádek, kreslením své oblíbené pohádkové postavy, pohádkovým kvízem, a hlavně napínavým hledáním pohádkových indicií v noci s baterkou, což děti bavilo asi nejvíc, a to všechno v 6 týmech. Podívali jsme se i na ukázky známých pohádek a zjišťovali svoje postřehy a znalosti. Týmy pracovaly pod vedením kapitánů a pomáhaly nám i další tři žákyně, a to z 5. a 9. třídy, kterým moc děkujeme. Děti zapojily svou fantazii, navzájem spolupracovaly a vedly si moc dobře. Do školy si přinesly i své oblíbené knihy, které si mohly prohlížet se svými kamarády. Pak jsme se zaslouženě zavrtali do svých spacáků. Ráno na nás čekala snídaně a poté pohádková postava BÍLÁ PANÍ, která předala dětem medaile, diplomy a odměny.

Snídani a odměny pro děti jsme zajistili od sponzorů, kterým ještě jednou upřímně děkujeme za podporu a spolupráci, a také všem, kteří se podíleli na zajištění a organizaci.

Sponzory „Noci s pohádkou roku 2017“ jsou: VPO PROTIVANOV, DOPES BENEŠOV, RIHO SUCHÝ, POLICIE ČESKÉ REPUBLIKY, NOVIBRA BOSKOVICE, BAUMULLER BRNO, K&K, p. Sychra,p.Lachman, p. J. Hanák a COOP.

Fotky z akce jsou na webových stránkách školy ve fotogalerii.

Markéta Blahová, Renata Polívková, Anna Rouchalová