Lyžařský výcvikový kurz očima žáků

Dne 12.2.2017 se ve Stříbrnicích uskutečnil lyžařský kurz pro 2. stupeň a některé žáky z 1. stupně.  Všichni si tento týden užili. Zájezdu se zúčastnilo 27 žáků, z toho 22 žáků jelo na lyžích a 5 žáků na snowboardu.  Na lyžích se učilo 7 začátečníků, kteří pochytili základy a hned po pár hodinách byli schopni jezdit bez problémů na vleku.  Na konci výcviku proběhl slalom, ve kterém soutěžili jak lyžaři tak i snowboarďáci. Na prvním místě ve snowboardu se umístila Natálie Sychrová, na lyžích z kluků vyhrál Adam Janků a z dívek  Agáta Dudková. Každý večer jsme měli nachystaný program, který všechny bavil jako například kvíz nebo Partička. Poslední den jsme po snídani odjeli se slzami v očích domů. Celý týden byl velmi zábavný, přálo nám počasí a sníh byl také mimořádně kvalitní. Jsme rádi, že jsme se tohoto kurzu mohli zúčastnit a většina z nás na něj bude vzpomínat hodně dlouho. Viz fotogalerie 1, 2, 3. Silvie Sychrová, Ludmila Marková