Lyžařský kurz 2023

Po covidové pauze jsme se v termínu 7. – 9. 2. 2023 vydali na lyžařský kurz do nedalekého Ski areálu v Olešnici. Výcviku se zúčastnilo 31 žáků 3.-9. třídy. Vedoucí kurzu byla Michaela Brožovičová s instruktory Lukášem Polívkou, Kamilem Polívkou a pedagogickým dozorem Kateřinou Trnečkovou a Annou Popelovou.

Na začátku výcviku byli žáci rozděleni do tří skupin – začátečníci, mírně pokročilí a pokročilí. Tyto skupiny pod vedením přidělených instruktorů absolvovaly velkou spoustu úkolů a tím zdokonalily své dovednosti na lyžích.

Celý kurz proběhl bez vážných zranění a počasí i sněhové podmínky nám přály. Chtěla bych žáky velmi pochválit za přístup k lyžařskému výcviku a také poděkovat za příjemně strávené tři dny. Nejvíce bych chtěla vyzdvihnout skupinu začátečníků, která se svými nabytými dovednostmi stala za pouhé tři dny Lyžaři.

Také bych chtěla ještě jednou velmi poděkovat instruktorům a pedagogům za pomoc při organizaci a za samotný výcvik.

Fotky z lyžařského kurzu naleznete ZDE. MB