Kunštátská laťka

21.3.2024 jsme se s chlapci vydali na soutěž ve skoku vysokém – Kunštátskou laťku. Již od začátku byla velká nervozita. Kluci se rozeskákali a přišla na řadu mladší kategorie, kde nás reprezentovali Tobias Klimčák a Filip Sekanina (7. třída). Vstupním skokem bylo 115 cm a laťka se poté vždy zvedala o 5cm. Tobias se dostal na výšku 125cm a umístil se tak na 19. místě. Filip zdolal 135cm a jeho konečné umístění bylo na krásném 10. místě. Ve starší kategorii nás reprezentovali Bedřich Pavlů (8. třída) a Tomáš Soural (9.třída), kde bylo vstupním skokem 130cma laťka se vždy také zvedala o 5 cm. Béďa zvládnul pokořit 145cm a umístil se tak na 19. místě. Tomovi se bohužel nepovedla tréninková výška, a tak se s 150cm umístil na 14. místě. Všem klukům děkuji za výkony a bojovnost. Těším se na další úspěchy.

Fotky ZDE. MB