Kino Boskovice – 1. a 3. třída

          Dne 2.10.2023 navštívili žáci první a třetí třídy boskovické kino, aby zhlédli filmové představení nazvané Myška Pattie na vlnách dobrodružství.

         Příběh o myšce, která toužila po dobrodružství, ale všichni se jí smáli, protože byla moc maličká. Ve chvíli, kdy nastala situace a bylo zapotřebí její odvahy, organizačních schopností a kamarádů, vyrazili na ostrov kyklopů, překonali spoustu nástrah, zjistili falešnost map, utekli z pasti, vyrobili trojzubec a se ctí se vrátili domů a tím zachránili město.

            Myška byla velmi spokojená, a tak vyrazila se svými nejbližšími na další plavbu.

        Dětem se představení velmi líbilo, díky návštěvě kina jsme si připomněli nejen kulturní pravidla, ale měli jsme možnost si i cestou připomenout dopravní značky a pravidla při přecházení silnic.  K. Adamčíková