Karneval ve ŠD

Dne 5.3.2020 uspořádala školní družina společně s kroužkem Hrátky s angličtinou školní karneval. Akce začala hned po obědě v kroužku angličtiny, kdy si děti zahrály anglické hry, zazpívaly si písničky a následně představily své kostýmy. Jako nejzajímavější byl pan průvodčí, dinosaurus, pes, jednorožec, či ovečka. Poté se do nich oblékly a přemístily se do haly, kam za nimi po obědě došel i zbytek školní družiny. Zde byly nachystány zábavné soutěže. Všichni si mohli projít šest stanovišť a vyzkoušet si různé úkoly. Byla zde nachystána překážková dráha, chytání rybiček, házení kroužků na kužel, odpalování míčku do florbalové branky, přeskakování kruhů či zvládnutí 10-ti dřepů. Po skončení her jsme se společně přesunuli do školní družiny, kde bylo pro děti připraveno drobné občerstvení a sladkosti. Poté si mohly děti vyrobit karnevalovou masku či zahrát deskové hry. Děkujeme rodičům, kteří poslali drobnou sladkost a také starším žákům, kteří pomohli s organizací stanovišť v hale. Myslíme, že se karneval vyvedl, všichni byli spokojeni a těšíme se, že podobnou akci uspořádáme i příští rok. Foto.