Halloween ve škole

V pondělí 25.10. 2021 se v rámci školní družiny a deskových her uskutečnilo zábavné odpoledne plné her a vyrábění. S přípravou a organizací nám pomohly žákyně osmé a deváté třídy. Akce se uskutečnila ve třech třídách, v jedné místnosti bylo nachystáno bohaté občerstvení a k pití se podával čarodějnický lektvar. Kdo chtěl, mohl si s paní učitelkou Ježkovou zahrát Halloweenský kahoot. Na chodbě si děti mohly vyzkoušet chytání pavouků a lovení jablka na tyči bez pomoci rukou, soutěžící mohli použít pouze ústa. Ve vedlejší třídě nachystala paní učitelka Šustrová výrobu papírové dýně. A u třetího stanoviště si děti mohly zahrát pexeso, vyluštit strašidelnou osmisměrku, vymalovat omalovánky, či zahrát dooble.

Věřím, že se všem akce líbila a děti byly spokojené.

Děkujeme rodičům za bohaté občerstvení, které dětem připravili.

S pozdravem paní učitelky Ježková, Trnečková, Šustrová a Korcová. foto