Florbal starších dívek

V úterý 31. října jsme ve škole pořádali postupové kolo florbalu starších dívek. V hale jsme přivítali týmy ze Sloupu, Křtin, Jedovnic a ZŠ na Sušilově ulici v Boskovicích. První zápas se Sloupem naše hráčky prohrály 1:3. Poté nastoupily v utkání s favorizovanými Jedovnicemi, které v předchozím zápase doslova smetly Křtiny 9:1. Naše dívky ale s Jedovnicemi odehrály naprosto vyrovnaný zápas, který skončil remízou 1:1. Bohužel remízu jsme si zopakovaly i v zápase s nejslabším týmem soutěže ze ZŠ Sušilova, kterým jsme nedokázaly vstřelit ani jednu branku, což nakonec rozhodlo o tom, že jsme nepostoupily do finále. Poslední zápas se Křtinami byl napínavý od začátku do konce, protože hráčkám ze Křtin vzhledem k jejich překvapivému vítězství nad Sloupem stačila k postupu do finále remíza s naším týmem. Místo toho je ale naše hráčky porazily 2:1 a poslaly tak do finále k Jedovnicím hráčky ze Sloupu, které nakonec ve vyrovnané bitvě vyhrály 1:0 a odvezly si ze Žďárné postup do okresního kola. Děkuji všem našim hráčkám za jejich nasazení, především naší nejlepší střelkyni Elišce Hanákové, brankářce Lídě Markové i ostatním: Agátě Dudkové, Natálii Jelínkové, Elišce a Adéle Královým, Aničce Kovářové, Silvě Sychrové a Anetě Dvořákové.