Florbal – mladší žáci

V úterý 26. října v naší sportovní hale proběhlo první okrskové kolo ve florbalu mladších žáků. Naši žáci z páté, šesté a sedmé třídy se utkali s výběrem ze ZŠ Sloup a ZŠ Sušilova Boskovice. První zápas se ZŠ Sušilova byl vyrovnaný, bohužel po dvou rychlých gólech ve druhém poločasu naši borci už nedokázali vyrovnat a odcházeli s prohrou 3:5. Druhý zápas mezi Sušilovou a Sloupem ukázal kvalitu týmu ze Sloupu, který ZŠ Sušilova jasně porazil. Naši hráči tedy do posledního zápasu nastupovali s respektem a přes velkou snahu a obrovské nasazení je Sloup deklasoval s obrovským rozdílem. Jediný gól našeho týmu vstřelil Tomáš Soural. Velkou pochvalu se zaslouží nejenom brankář Matyáš Hebelka, který vychytal mnoho jasných šanců soupeřů, ale všichni hráči, kteří do zápasů dali veškerou energii. Bohužel to tentokrát nestačilo, i to je sport. Našim reprezentatům i přesto děkujeme. Foto zde. JV.