Dream Team v 7. třídě

V pátek 27. 5. 2022 proběhla v 7. třídě projektová výuka pod názvem Dream Team inspirovaná televizní soutěží. Žáci byli náhodným výběrem rozděleni do skupin, ve kterých pracovali na zadaném tématu: Ideální pokoj pro žáka 7. třídy. Práce se skládala ze tří částí. Prvním úkolem bylo vytvořit jednoduchý nákres pokoje. Následně si vytvořili podrobný návrh pokoje v počítačovém programu HomeByMe, kde pracovali ve 2D a 3D prostoru. Poslední a zároveň nejdelší částí bylo zpracování 3D návrhu do připravené krabice s využitím různých dekoračních, výtvarných a odpadových materiálů. Žáci se po celou dobu plně věnovali jednotlivým úkolům, které si v rámci své skupiny museli rozdělit tak, aby splnili časový limit. V závěru každý tým odprezentoval svoji práci před publikem žáků 6. třídy. Na základě hodnocení odborné poroty se z 1. místa radoval tým I. ve složení Barbora Polívková, Kristýna Trnková, Tomáš Soural a Jakub Čížek. I ostatním týmům se podařilo vytvořit originální a vkusné pokoje. Ostatně přesvědčte se sami. Šustrová, Ježková