Děti ze ŠD pomáhají oblastní charitě

S dětmi ze školní družiny jsme se rozhodli udělat radost rodinám s dětmi, které se ocitly v tíživé životní situaci a jsou vděčni za každou sebemenší pomoc. Děti mohly nosit školní potřeby (sešity, fixy, barevné papíry, pastelky, tužky), trvanlivé svačinky, hygienické potřeby (mýdla, šampony, krémy, hřebeny), hračky pro menší děti, povlečení, obuv. Myslím, že se sbírka vyvedla. Ráda bych poděkovala všem, kteří přispěli a nějakou maličkost přinesli – Františku Lachmanovi, Filipu Šindelkovi, Danielce Žáčkové, Kubovi Ošlejškovi, Diance Sekaninové, Jarečku Škodovi. Vše jsme předali vedoucí pracovnici Zuzaně Palové, která pracuje pro sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi v Boskovicích, jež spadají pod Oblastní charitu Blansko. Dárky předá dětem v nouzi a věříme, že těmito dárky budou pro ně letošní Vánoce mnohem příjemnější.Korcová M.