Celkově 4.místo v soutěži CO2 liga

Po celý školní rok se žáci, kteří navštěvují ekologický kroužek, vypořádávali s nelehkými úkoly, které nám byly zadávány v rámci celostátní ekologické soutěže CO2 ligy. Této soutěže se účastnilo přes 60 základních a středních škol z celé republiky. Jelikož naši žáci věnovali soutěžním úkolům velkou spoustu svojí energie a času, získali úžasné 4. místo! Proto jsme byli pozváni na závěrečnou konferenci, při které 6 nejlepších týmů představilo svoji celoroční práci. Tým naší školy zahrnoval 7 žáků: Kateřina Kovářová, Anna Kovářová, Tereza Zedníková, Adéla Králová, Eliška Králová, Adam Janků a Natálie Jelínková. Tímto jim velice děkuji za úžasné nápady a pečlivé zpracování každého z témat (klimatická změna, voda, doprava, energie, jídlo). Na práci našich žáků se můžete podívat na webu školy v záložce CO2 liga. Fotky ze závěrečné konference, která se odehrávala ve Valdštejnském paláci v Praze,  naleznete zde. Ježková

senát