Bobřík informatiky 2022

V letošním roce jsme se poprvé zapojili do soutěže Bobřík informatiky, která probíhala od 7. do 18. listopadu. Celkem soutěžní test vyplňovalo 70 žáků od 4. do 9. třídy. V kategorii MINI pro nejmladší žáky (4. a 5. třída) mohli soutěžit žáci ve dvojicích. Nejvyššího bodového hodnocení dosáhly žákyně Eliška Fojtová a Iveta Trnečková. V kategorii BENJAMIN (pro 6. a 7. třídu) svým výborným výsledkem ohromila Viktorie Hejduková. Žáci 8. a 9. třídy již řešili velmi obtížné úkoly na programování v kategorii KADET. Nejlepšího výsledku zde dosáhl Tomáš Kočvara. Pořadatelé soutěže mysleli také na ukrajinské žáky, kdy připravili test i pro ně. V naší škole v této kategorii dosáhla nejlepšího výsledku Natália Popadynets. Gratuluji všem úspěšným řešitelům a děkuji všem žákům za účast. Foto. KT