Anglické projektové dny

O tom, že výuka angličtiny nemusí být nuda, se žáci 4. až 6. třídy mohli několikrát v průběhu 1. pololetí přesvědčit díky projektovým dnům. Koncem října jsme společně slavili Halloween. V listopadu a prosinci jsme se zaměřili na různé druhy potravin a nápojů, na jídlo zdravé a nezdravé. Žáci ve skupinách tvořili plakáty s obrázky potravin a jejich anglickými názvy. V předvánočním čase je neminul projektový den zaměřený na slavení vánočních svátků. Tento den jsme si ještě zpestřili díky čokoládovému fondue. Žáci si přichystali ovoce, které poté jedli namočené ve výborné čokoládě. Nyní se žáci 5. třídy věnují tématu moje město, kdy postupně ve výtvarné výchově tvoří model města, který bude později sloužit nejen pro výuku angličtiny. V hodinách žáci rádi hrají různé stolní anglické hry a s radostí pracují na nové interaktivní tabuli. Foto zde. Trnečková