1. třída

Třídní učitel(ka)

Mgr. Květoslava Adamčíková

Konzultační hodiny

Pondělí 11:05–11:50

Rozvrh hodin

HodinaDen 1.7:30–8:15 2.8:20–9:05 3.9:20–10:05 4.10:15–11:00 5.11:05–11:50 6.12:00–12:45 7.–8.13:30–15:00
Pondělí Český jazyk Matematika Člověk a jeho svět Výtvarná výchova
Úterý Český jazyk Matematika Český jazyk Tělesná výchova
Středa Český jazyk Člověk a jeho svět Český jazyk Hudební výchova
Čtvrtek Český jazyk Matematika Český jazyk Tělesná výchova
Pátek Český jazyk Matematika Český jazyk Pracovní činnosti

Rozvrh ke stažení

Aktuální informace

Knihovna Boskovice – 1.třída

Ve středu 13.10.2021 navštívili žáci 1.třídy knihovnu v Boskovicích. Přivítala je usměvavá paní knihovnice, která je jednoduše seznámila s chodem knihovny. Děti si samy vyzkoušely, jak se dá vypůjčit kniha.

Poté následovala poutavá četba paní knihovnice z knihy o chlapečkovi, který místo aby se učil, jedl knihy. Nakonec pochopil, že je lepší se učit než jíst knihy.

V závěru besedy si děti prohlédly knihovnu, vytáhly si z polic knížky, které si chtěly prohlédnout a prolistovat. Seznámení s knihovnou se všem líbilo natolik, že se děti už teď těší na další návštěvu.

Šmoulíkov – výlet 1.třídy

Dne 15.9. se zúčastnili žáci 1.třídy společně s dětmi z místní mateřské školky adaptačního výletu do Šmoulíkova v Olomouci.

Jedná se o zábavný park plný zajímavých atrakcí, na kterých se děti mohly lépe seznámit při společných hrách. Akce se dětem velmi líbila, odvezly si spoustu nových zážitků.

 

 

MICROSOFT TEAMS

Dobrý den, milí rodiče

– pro vaše děti byly zřízeny emaily a přístupy do online aplikace Microsoft Teams, který bude naše škola využívat v případě distanční výuky (uzavření školy). Budeme od vás potřebovat pomoc s připojením dětí do aplikace. Tato aplikace funguje na počítačích, tabletech i mobilních telefonech. Není problém přihlásit žáka na více zařízeních. Nejprve je potřeba si tuto aplikaci stáhnout. Do počítače je to možné na tomto odkazu https://www.microsoft.com/cs-cz/microsoft-365/microsoft-teams/download-app, do mobilních zařízení pak přes Obchod play.

Vaše děti obdrží přístupové informace – jméno (email) a heslo. Vyzkoušejte se s dětmi přihlásit, napsala jsem vám tam zprávu. Budu ráda, když mi odpovíte a já zjistím, zda se vše vydařilo.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, ozvěte se mně. Ráda odpovím na Vaše dotazy.