3. třída

Třídní učitel(ka)

Mgr. Šárka Grmelová

Konzultační hodiny

Pondělí 10:15–11:00

Rozvrh hodin

HodinaDen 1.7:30–8:15 2.8:20–9:05 3.9:20–10:05 4.10:15–11:00 5.11:05–11:50 6.12:00–12:45 8.–9.13:20–15:00
Pondělí Český jazyk Matematika Český jazyk Anglický jazyk Hudební výchova
Úterý Český jazyk Matematika Anglický jazyk Český jazyk Tělesná výchova
Středa Český jazyk Matematika Člověk a jeho svět Český jazyk Pracovní činnosti
Čtvrtek Český jazyk I Výtvarná výchova I Anglický jazyk Matematika Český jazyk
Výtvarná výchova II Český jazyk II
Pátek Český jazyk Matematika Člověk a jeho svět Český jazyk Tělesná výchova

Rozvrh ke stažení

Aktuální informace

MICROSOFT TEAMS

Dobrý den, milí rodiče

– pro vaše děti byly zřízeny emaily a přístupy do online aplikace Microsoft Teams, který bude naše škola využívat v případě distanční výuky (uzavření školy). Budeme od vás potřebovat pomoc s připojením dětí do aplikace. Tato aplikace funguje na počítačích, tabletech i mobilních telefonech. Není problém přihlásit žáka na více zařízeních. Nejprve je potřeba si tuto aplikaci stáhnout. Do počítače je to možné na tomto odkazu https://www.microsoft.com/cs-cz/microsoft-365/microsoft-teams/download-app, do mobilních zařízení pak přes Obchod play.

Vaše děti obdrží přístupové informace – jméno (email – př. zuzana.jezkova@zszdarna.cz – jméno.prijemení@zszdarna.cz) a heslo. Vyzkoušejte se s dětmi přihlásit, napsala jsem vám tam zprávu. Budu ráda, když mi odpovíte a já zjistím, zda se vše vydařilo.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, ozvěte se na tel. číslo 606 274 118 (Mgr. Ježková). Ráda odpovím na Vaše dotazy.