Prohlášení o přístupnosti

Základní škola a Mateřská škola Žďárná, příspěvková organizace se zavazuje k zpřístupnění svých webových stránek v souladu s vnitrostátními právními předpisy, které provádějí směrnici Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/2102, tj. zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a dále zákonem č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy.

Toto prohlášení o přístupnosti se vztahuje na webové stránky www.zszdarna.cz

Stav souladu

Tyto webové stránky jsou částečně v souladu s normou ČSN EN 301 549 V1.1.2, z důvodu prvků nesouladu uvedených níže.

Nepřístupný obsah

Níže uvedený obsah není přístupný:

  • u většiny vložených fotografií chybí vyplněný alternativní text
  • některé připojené PDF dokumenty neobsahují strojově zpracovatelný text

Toto prohlášení bylo vypracováno dne 2. 9. 2019

Zpětná vazba a kontaktní údaje

Vaše případné náměty či informace o problémech při zobrazovaní těchto stránek můžete zaslat na adresu monika.cizkova@zszdarna.cz.

Dodatečné informace

Na stránkách se mohou objevit odkazy na dokumenty ke stažení v těchto formátech:

  • PDF dokumenty v tiskové podobě, k prohlížení doporučujeme použít zdarma dostupný program Adobe Reader
  • dokumenty vytvořené v kancelářském balíku společnosti Microsoft – Word (.docx), Excel (.xlsx), PowerPoint (.pptx). K práci s těmito dokumenty doporučujeme použít Microsoft Office 365, případně zdarma dostupnou aplikaci LibreOffice.